Доставка і оплата

Доставка:

Замовлення по Україні відправляються "Новою Поштою" (1-3 робочих дні) по всій Україні при умові 100% передплати.

  • Доставка будь-якого замовлення на сайті на суму більше 1500 гривень здійснюється БЕЗКОШТОВНО.
  • Ви можете замовити доставку на будь-яке відділення НП, поштомати або замовити адресну доставку. 
  • При отриманні замовлення, будь ласка, перевіряйте цілісність вашого товару разом із представником служби доставки. У разі виявлення проблем із замовленням, ви можете написати звернення у службу доставки. Тільки за умови дотримання цих дій можлива грошова компенсація вашого замовлення.
  • Відправлення замовлень сплачених до 13:00 в будні дні, здійснюється день в день. Відправлення замовлень сплачених після 13:00 в будні дні або сплачених у вихідні або святкові дні здійснюється наступного після свят робочого дня.
  • Додатково наголошуємо, що у випадку настання обставин непереборної сили (Форс-мажорних обставин) або обставин наближених до таких (зокрема, але не обмежуючись, у випадку активізації воєнних дій у м. Києві та або Київській області внаслідок військової агресії російської федерації та/або військової агресії формувань інших суб’єктів), а також у випадку відсутності електропостачання, мобільного зв'язку у м. Києві та або Київській області та або за місцем знаходження адресата, терміни доставки можуть збільшуватись.
  • Самовивіз з офісу в місті Києві можливий з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00.

Зверніть увагу! При доставці через НП, замовлення зберігається на пункті видачі не більше 5 робочих днів, після чого повертається назад. Плануйте забрати ваші улюблені засоби заздалегідь.


Оплата:

Замовлення оплачуються в гривні по 100% передплаті.

Оплатити замовлення ви можете на сайті sensilis.com.ua одним із наступних способів:

  • Оплата платіжною карткою онлайн.  Оплата здійснюється через надійну платіжну систему LiqPay з використанням платіжної картки Visa або Mastercard. Комісія за оплату замовлення відсутня. 
  • Оплата на розрахунковий рахунок. 

Після оформлення замовлення з вами зв'яжеться менеджер і зручним для вас способом надішле рахунок на оплату. Після отримання грошових коштів за рахунком ваше замовлення буде відправлене вам згідно із зазначеними реквізитами. Увага, можлива комісія з боку вашого банку. 

  • Функція післяплати (накладений платіж) наразі неможлива.