Про бренд

Іспанський дерматологічний бренд Sensilis (Чуттєвий) розроблений лабораторією Dermofarm та Інститутом Ганассіні у 1972 році. 

Бренд SENSILIS розробили препарати, що доведено лікують гіперчутливу та сенсебілізовану шкіру, та унікальні формули для догляду та відновлення шкіри. 

Високий рівень доказовості ефективності бренду (клінічні дослідження, об’єктивно та суб’ективно доведена ефективність кожного продукта) порівняно з іншими брендами, які представлені на території України); 

Б’юті відповідальність – свідомий підхід до захисту навколишнього середовища

Бренд для задоволення найвибагливіших клієнтів, які цінують не лише максимальну ефективність і безпеку, а й шукають чуттєвих відчуттів. 

Ціль: Дати можливість жінкам із чутливою шкірою насолоджуватися перевіреними високоефективними косметичними засобами по показанням, не відмовляючись від чуттєвих відчуттів та отримання бажаних результатів.

Філософія: We look after your skin using science

Будучи експертами в про-ейджингу і терапії чутливої шкіри, надавати науково обґрунтовані рішення для догляду та лікування шкіри, використовуючи свій дослідницький досвід для створення найсучасніших і сенсорних формул. 

Цінності:

1. Абсолютнa ексклюзивність у вигляді лікування куперозу, розацеї та інших проявів чутливої шкіри;

2. Науково обґрунтовані рішення для догляду та лікування шкіри;

3. Препарати бренду створені для досягнення ідеального балансу краси та чуттєвих відчуттів 

Продукт:

Домашній догляд за обличчям, який включає всі етапі догляду та вирішує наступні задачі:

- Гігієна;

- Післяпроцедурний догляд;

-Захист від забруднень - детокс;

- Зморшки відновлення;

- Пружність-антиглікація;

- Регенерація омолодження;

- Боротьба з пігментацією;

- Зволоження;

- Себорегулювання- вирівнювання тону обличчя;

- Фотокорекція;

- Фотозахист; 

Форма продукту: крем, флюїд, сироватка, гель-сорбет.

Особливість: високий рівень доказовості ефективності бренду (клінічні дослідження, об’єктивно та суб’єктивно доведена ефективність кожного продукта) 

SOS – засоби Sensilis. Засоби швидкого реагування та терапії сайд-ефектів від неправильного застосування препаратів із активним інгредієнтним складом (ретинол, кислоти тощо) 

Переваги бренду:

1. Можливість жінкам із чутливою шкірою насолоджуватися високоефективними косметичними ритуалами омолодження, не відмовляючись від чуттєвих відчуттів;

2. Власна лабораторія;

3. Всі засоби бренду дерматологічно-протестовані на чутливому типі шкіри.

Бренд не тільки тестує активні інгредієнти, які використовує в продуктах, але також тестує остаточну формулу як на шкіри за показаннями, так і на чутливій шкірі.

4. Всі засоби підходять для веганів, cruelty-free

5. Екологічний, виключає пластик з пакування завдяки використанню скла, і всі продукти біорозкладні та не залишає слідів у навколишньому середовищі 

Бестселлери:

Upgrade AR - заспокійливий крем-сорбет;

Eternalist A.G.E. Serum Al - антиглікаційна відновлювальна сироватка Eternalist Retinol Cream - антивіковий нічний крем з ретинолом Photocorrection [D-PIGMENT 50+] - фотокоректор з спф 50+ з тоном Лінія Make Up